sysstat-12.7.2 - en to lv translation catalogue (74 entries)

en: Usage: %s [ options ] [ <interval> [ <count> ] ]
lv: Lietošana: %s [ opcijas ] [ <intervāls> [ <skaits> ] ] ]

en: sysstat version %s
lv: sysstat versija %s

en: Cannot open %s: %s
lv: Nevar atvērt %s: %s

en: Cannot handle so many processors!
lv: Nevar vadīt tik daudz procesoru!

en: Options are:
    [ -c ] [ -d ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -N ] [ -s ] [ -t ] [ -V ] [ -x ] [ -y ] [ -z ]
    [ { -f | +f } <directory> ] [ -j { ID | LABEL | PATH | UUID | ... } ]
    [ --compact ] [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --human ] [ --pretty ] [ -o JSON ]
    [ [ -H ] -g <group_name> ] [ -p [ <device> [,...] | ALL ] ]
    [ <device> [...] | ALL ] [ --debuginfo ]
lv: Opcijas:
    [ -c ] [ -d ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -N ] [ -s ] [ -t ] [ -V ] [ -x ] [ -y ] [ -z ]
    [ { { -f | +f } <direktorija> ] [ -j { ID | LABEL | PATH | UUID | ... } ] ]
    [ --compact ] [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --human ] [ --pretty ] [ -o JSON ]
    [ -H ] -g <grupas_vārds> ] [ -p [ <ierīce> [,...] | ALL ] ]
    [ <ierīce> [...] | ALL ] [ --debuginfo ]

en: Options are:
    [ -c ] [ -d ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -N ] [ -s ] [ -t ] [ -V ] [ -x ] [ -y ] [ -z ]
    [ { -f | +f } <directory> ] [ -j { ID | LABEL | PATH | UUID | ... } ]
    [ --compact ] [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --human ] [ --pretty ] [ -o JSON ]
    [ [ -H ] -g <group_name> ] [ -p [ <device> [,...] | ALL ] ]
    [ <device> [...] | ALL ]
lv: Opcijas:
    [ -c ] [ -d ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -N ] [ -s ] [ -t ] [ -V ] [ -x ] [ -y ] [ -z ]
    [ { { -f | +f } <direktorija> ] [ -j { ID | LABEL | PATH | UUID | ... } ] ]
    [ --compact ] [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --human ] [ --pretty ] [ -o JSON ]
    [ -H ] -g <grupas_vārds> ] [ -p [ <ierīce> [,...] | ALL ] ]
    [ <ierīce> [...] | ALL ]

en: Invalid type of persistent device name
lv: Nederīgs pastāvīgās ierīces nosaukuma tips

en: Options are:
    [ -A ] [ -H ] [ -n ] [ -T ] [ -u ] [ -V ]
    [ -I { SUM | CPU | SCPU | ALL } ] [ -N { <node_list> | ALL } ]
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ -o JSON ] [ -P { <cpu_list> | ALL } ]
lv: Opcijas:
    [ -A ] [ -H ] [ -n ] [ -T ] [ -u ] [ -V ]
    [ -I { SUM | CPU | SCPU | SCPU | ALL } ] [ -N { <mezglu_saraksts> | ALL } ] ]
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ -o JSON ] [ -P { <cpu_saraksts> | ALL } ]

en: Average:
lv: Vidēji:

en: Usage: %s [ options ] [ <interval> [ <count> ] ] [ -e <program> <args> ]
lv: Lietošana: %s [ opcijas ] [ <intervāls> [ <skaits> ] ] ] [ -e <programma> <argumenti> ]

en: Requested activities not available
lv: Pieprasītās darbības nav pieejamas

en: Summary:
lv: Kopsavilkums:

en: Cannot read %s
lv: Nevar nolasīt %s

en: File created by sar/sadc from sysstat version %d.%d.%d
lv: Fails izveidots as sar/sadc no sysstat versijas %d.%d.%d

en: Invalid system activity file: %s
lv: Nederīgs sistēmas darbības fails: %s

en: Current sysstat version cannot read the format of this file (%#x)
lv: Pašreizējā sysstat versija nevar nolasīt šī faila formātu (%#x)

en: Try to convert it to current format. Enter:
lv: Mēģiniet to konvertēt uz pašreizējo formātu. Ievadiet:

en: You should then be able to read the new file created (%s.new)
lv: Pēc tam jums vajadzētu būt iespējai nolasīt izveidoto jauno failu (%s.new)

en: Error while reading system activity file: %s
lv: Kļūda, lasot sistēmas darbības failu: %s

en: End of system activity file unexpected
lv: Sistēmas darbības faila beigas negaidītas

en: Please check if data collecting is enabled
lv: Lūdzu, pārbaudiet, vai ir iespējota datu vākšana

en: Requested activities not available in file %s
lv: Pieprasītās darbības nav pieejamas failā %s

en: Cannot convert the format of this file
lv: Nevar konvertēt šī faila formātu

en: 
    CPU activity not found in file. Aborting...
lv: 
    Procesora darbība nav atrodama failā. Pārtrauc...

en: Statistics:
lv: Statistika:

en: 
    File format already up-to-date
lv: 
    Failu formāts jau ir atjaunināts

en: HZ: Using current value: %lu
lv: HZ: Izmanto pašreizējo vērtību: %lu

en: File successfully converted to sysstat format version %s
lv: Fails veiksmīgi konvertēts uz sysstat formāta versiju %s

en: Usage: %s [ options ] [ <interval> [ <count> ] ] [ <outfile> ]
lv: Lietošana: %s [ opcijas ] [ <intervāls> [ <skaits> ] ] ] [ <izvada_fails> ]

en: Options are:
    [ -C <comment> ] [ -D ] [ -F ] [ -f ] [ -L ] [ -V ]
    [ -S { INT | DISK | IPV6 | POWER | SNMP | XDISK | ALL | XALL } ]
lv: Opcijas:
    [ -C <komentārs> ] [ -D ] [ -F ] [ -f ] [ -L ] [ -V ]
    [ -S { INT | DISK | IPV6 | POWER | SNMP | XDISK | ALL | XALL } ] ]

en: Cannot write data to system activity file: %s
lv: Nav iespējams ierakstīt datus sistēmas darbības failā: %s

en: Cannot append data to that file (%s)
lv: Failam nevar pievienot datus (%s)

en: Usage: %s [ options ] [ <interval> [ <count> ] ] [ <datafile> | -[0-9]+ ]
lv: Lietošana: %s [ opcijas ] [ <intervāls> [ <skaits> ] ] ] [ <datu_fails> | -[0-9]+ ]

en: PCP support not compiled in
lv: PCP atbalsts nav kompilēts

en: System activity data file: %s (%#x)
lv: Sistēmas darbības datu fails: %s (%#x)

en: Genuine sa datafile: %s (%x)
lv: Īsts sa datu fails: %s (%x)

en: no
lv: nē

en: yes
lv: jā

en: Host:
lv: Resursdators:

en: File date: %s
lv: Faila datums: %s

en: File time:
lv: Faila laiks:

en: Timezone: %s
lv: Laika josla: %s

en: Size of a long int: %d
lv: Garā int izmērs: %d

en: Number of activities in file: %u
lv: Darbību skaits failā: %u

en: Extra structures available: %c
lv: Pieejamās papildu struktūras: %c

en: List of activities:
lv: Darbību saraksts:

en: Unknown activity
lv: Nezināma aktivitāte

en:  	[Unknown format]
lv:  	[Nezināms formāts]

en: Main options and reports (report name between square brackets):
lv: Galvenās opcijas un ziņojumi (ziņojuma nosaukums kvadrātiekavās):

en: 	-B	Paging statistics [A_PAGE]
lv: 	-B	Lapošanas statistika [A_PAGE]

en: 	-b	I/O and transfer rate statistics [A_IO]
lv: 	-b	I/O un pārsūtīšanas ātruma statistika [A_IO]

en: 	-d	Block devices statistics [A_DISK]
lv: 	-d	Bloka ierīču statistika [A_DISK]

en: 		Filesystems statistics [A_FS]
lv: 		Faila sistēmu statistika [A_FS]

en: 	-H	Hugepages utilization statistics [A_HUGE]
lv: 	-H	Lielo lapu izmantošanas statistika [A_HUGE]

en: 	-I [ SUM | ALL ]
    		Interrupts statistics [A_IRQ]
lv: 	-I [ SUMMA | ALL ]
    		Pārtraukumu statistika [A_IRQ]

en: 	-m { <keyword> [,...] | ALL }
    		Power management statistics [A_PWR_...]
    		Keywords are:
    		BAT	Batteries capacity
    		CPU	CPU instantaneous clock frequency
    		FAN	Fans speed
    		FREQ	CPU average clock frequency
    		IN	Voltage inputs
    		TEMP	Devices temperature
    		USB	USB devices plugged into the system
lv: 	-m { <atslēgvārds> [,...] | ALL }
    		Enerģijas pārvaldības statistika [A_PWR_...]
    		Atslēgas vārdi:
    		BAT	Bateriju ietilpība
    		CPU	CPU momentānā takts frekvence
    		FAN	Ventilatoru ātrums
    		FREQ	CPU vidējā takts frekvence
    		IN	Sprieguma ievads
    		TEMP	Ierīču temperatūra
    		USB	Sistēmai pievienotās USB ierīces

en: 	-n { <keyword> [,...] | ALL }
    		Network statistics [A_NET_...]
    		Keywords are:
    		DEV	Network interfaces
    		EDEV	Network interfaces (errors)
    		NFS	NFS client
    		NFSD	NFS server
    		SOCK	Sockets	(v4)
    		IP	IP traffic	(v4)
    		EIP	IP traffic	(v4) (errors)
    		ICMP	ICMP traffic	(v4)
    		EICMP	ICMP traffic	(v4) (errors)
    		TCP	TCP traffic	(v4)
    		ETCP	TCP traffic	(v4) (errors)
    		UDP	UDP traffic	(v4)
    		SOCK6	Sockets	(v6)
    		IP6	IP traffic	(v6)
    		EIP6	IP traffic	(v6) (errors)
    		ICMP6	ICMP traffic	(v6)
    		EICMP6	ICMP traffic	(v6) (errors)
    		UDP6	UDP traffic	(v6)
    		FC	Fibre channel HBAs
    		SOFT	Software-based network processing
lv: 	-n { <atslēgasvārds> [,...] | ALL }
    		Tīkla statistika [A_NET_...]
    		Atslēgas vārdi:
    		DEV	Tīkla saskarnes
    		EDEV	Tīkla saskarnes (kļūdas)
    		NFS	NFS klients
    		NFSD	NFS serveris
    		SOCK	Ligzdas (v4)
    		IP	IP datplūsma (v4)
    		EIP	IP datu plūsma (v4) (kļūdas)
    		ICMP	ICMP datplūsma (v4)
    		EICMP	ICMP datplūsma (v4) (kļūdas)
    		TCP	TCP datplūsma (v4)
    		ETCP	TCP datplūsma (v4) (kļūdas)
    		UDP	UDP datplūsma (v4)
    		SOCK6	Ligzdas (v6)
    		IP6	IP datplūsma (v6)
    		EIP6	IP datplūsma (v6) (kļūdas)
    		ICMP6	ICMP datplūsma (v6)
    		EICMP6	ICMP datplūsma (v6) (kļūdas)
    		UDP6	UDP datplūsma (v6)
    		FC	Šķiedru kanālu HBA
    		SOFT	Uz programmatūru balstīta tīkla apstrāde

en: 	-q [ <keyword> [,...] | PSI | ALL ]
    		System load and pressure-stall statistics
    		Keywords are:
    		LOAD	Queue length and load average statistics [A_QUEUE]
    		CPU	Pressure-stall CPU statistics [A_PSI_CPU]
    		IO	Pressure-stall I/O statistics [A_PSI_IO]
    		MEM	Pressure-stall memory statistics [A_PSI_MEM]
lv: 	-q [ <atslēgasvārds> [,...] | PSI | ALL ]
    		Sistēmas slodzes un spiediena krituma statistika
    		Atslēgas vārdi:
    		LOAD	Rindas garuma un vidējās slodzes statistika [A_QUEUE]
    		CPU	Spiediena krituma procesora statistika [A_PSI_CPU]
    		IO	Spiediena krituma I/O statistika [A_PSI_IO]
    		MEM	Spiediena krituma atmiņas statistika [A_PSI_MEM]

en: 	-r [ ALL ]
    		Memory utilization statistics [A_MEMORY]
lv: 	-r [ ALL ]
    		Atmiņas izmantošanas statistika [A_MEMORY]

en: 	-S	Swap space utilization statistics [A_MEMORY]
lv: 	-S	Apmaiņas vietas izmantošanas statistika [A_MEMORY]

en: 	-u [ ALL ]
    		CPU utilization statistics [A_CPU]
lv: 	-u [ ALL ]
    		Procesora izmantošanas statistika [A_CPU]

en: 	-v	Kernel tables statistics [A_KTABLES]
lv: 	-v	Kodola tabulu statistika [A_KTABLES]

en: 	-W	Swapping statistics [A_SWAP]
lv: 	-W	Apmaiņas statistika [A_SWAP]

en: 	-w	Task creation and system switching statistics [A_PCSW]
lv: 	-w	Uzdevumu izveides un sistēmas pārslēgšanas statistika [A_PCSW]

en: 	-y	TTY devices statistics [A_SERIAL]
lv: 	-y	TTY ierīču statistika [A_SERIAL]

en: Data collector will be sought in PATH
lv: Iekš PATH tiks meklēts datu vācējs

en: Data collector found: %s
lv: Atrasts datu vācējs: %s

en: End of data collecting unexpected
lv: Negaidītas datu vākšanas beigas

en: Inconsistent input data
lv: Nesakritīga datu ievade

en: Using a wrong data collector from a different sysstat version
lv: Nepareiza datu savācēja izmantošana no citas sysstat versijas

en: -f and -o options are mutually exclusive
lv: -f un -o opcijas ir savstarpēji izslēdzošas

en: Not reading from a system activity file (use -f option)
lv: Nav nolasīts no sistēmas darbības faila (izmantojiet opciju -f)

en: Cannot find the data collector (%s)
lv: Nevar atrast datu savācēju (%s)

en: No tape drives with statistics found
lv: Nav atrasti lentes diski ar statistiku
